0%

Atsiliepimai

PradžiaAtsiliepimai

Olgaaaaa neturim zodziu apsakyti musu vestuves kurias tu pavertei dar didesne pasaka!!! ❤️❤️❤️ Tu patikai mum be galo ir visiem musu sveciam!!! Olga yra labai darbsti ir profesionali ir puikiai valdanti savo emocijas, nes juk vestuves suplanuoti reikalauja tiek daug darbo ir streso! Rekomenduociau Olga ir jos komanda (dekorui taipogi, ne tik koorodinavimui ir planavimui) be jokiu abejoniu! Olgos pasiulyti maisto tiekejai, muzikantai, vedejai ir pan taipogi yra nerealus! Aciu dar karta ir tikiuosi islaikysim kontakta!! 🙏🥰🌺- Diana Liminovič

 

Nuo pat mūsų pirmo pokalbio su Olga nekilo abejonių dėl tolesnio ryšio palaikymo. Ieškojome draugės, ją ir radome 💛
Olga yra nepaprastai šiltas, nuoširdus, žemiškas žmogus, gražus tiek savo išore, tiek vidumi.
Pasiilgsiu mūsų ilgų pokalbių, (kartais ir last minute) planavimų, visų pereitų emocijų rollercoaster style bei neblėstančios šypsenos!- Vesta Kuivalainen

Olgos nuoširdumas, veiklumas ir neišsemiama energija yra kažkas tokio! Nuostabus žmogus, su kuriuo kiekvienas susitikimas buvo laukiamas. Esame labai patenkinti, kad savo šventę ir visus su ja susijusius sunkumus įveikėme su Olga, nes be jos atkaklumo kai kurie dalykai būtų likę tik idėjomis. Šios penkios žvaigždutės yra ne tik mano ir Tomo įvertinimas, bet ir visos Puskunigių ir Šlimų šeimynos. Olga, laukiame dar daug nuotykių su tavimi ir tavo komanda. Nuoširdus ačiū! Ieva ir Tomas Šlimai

 

Olga – žmogus, kuris myli savo darbą bei sugeba iš molio gumulo pastatyti pasakų pilį.

Taip pat ji yra tas žmogus, kuris sugeba nuraminti tavo sužadėtinę labiau nei tu bet kada galėtum, kai kalba pakrypsta link dekorų, gėlių, bažnytinių kėdžių apvalkalų, žvakių formų ir visų kitų labai fainų, deja, dažnai vyrams visiškai neperprantamų detalių.

Aukščiausio lygio profesionalė, kuri sugeba suburti aplink save kitus tokio pačio lygio profesionalus.

Galit mesti savo ieškojimus – pasikliaukit Olga, o jums ji sukurs tokią šventę apie kokią nė nesvajojot.- Ignas Kapočius

 

Mūsų noras buvo ateiti, nustebti ir mėgautis. Taip ir buvo! Olga organizavo mūsų vestuves Scala, Amalfi pakrantėje. Nežinojome, ko konkrečiai norėtume, tačiau ji vis tiek sugebėjo mums rasti tai, dėl ko buvome absoliučiai patenkinti! Nors pirmiausia, turėčiau paminėti, jog Olga mus sužavėjo savo paprastumu, nuoširdumu, lengvu bendravimu. Regis kiekvieną kartą pabendravus visos abejonės ir nerimas dingdavo.
Nebuvome pernelyg pasinėrę į detales, palikome tai Olgai, neabejojau jos gabumais ir skoniu. Ir ne veltui! Viskas buvo nuostabu, jauku, taip, kaip ir įsivaizdavau. Nors ne.. Buvo geriau! Emocijos buvo visiškai užvaldžiusios mūsų širdis Savaitę po vestuvių negalėjau grįžti į realybę, viskas buvo pasakiška. Jei galėčiau atsukti laiką atgal – nieko nekeisčiau!
Ačiū, Tau, Olga, už šilumą, nuoširdumą, už supratingumą!
Šilčiausi linkėjimai, Simona ir Rytis.

 

 

Esame labai dėkingi už didelį darbą, dėl dienos kuri mums labai svarbi ir ypatinga! 2018-04-14
Norėjome vestuvių užsienyje su galiojančia civiline santuoka, bei su kunigo palaiminimu. Viskas buvo įgyvendinta su kaupu! Vestuvės vyko Amalfio pakrantėje Ravello miestelyje, kuris pasakiškai gražus. Galimų vietų ir miestų santuokai pateikėte laaabai daug net buvo sunku išsirinkti, bet savo pasirinkimu labai džiaugiamės… Iš pradžių vestuves planavome dviese, bet po to pakeitus planus buvo keleta svečių, tai buvo puikus sprendimas, nes tuo džiaugsmu galėjome dalintis su kitais… Visa vestuvių eiga ir dekoru pasirūpino Olga, atmosfera buvo ypatinga ir romantiška… Tiek Olga, kaip nuoširdžiu žmogumi, tiek pačiomis vestuvėmis buvo sužavėti visi svečiai! Galėjau mėgautis ta diena nesukdama galvos apie nieką, viskuo buvo tiksliai pasirūpinta, niekas nevėlavo… Net mūsų mažylis buvo užimtas, tą dieną, kad mes turėtume laiko sau… Dar Olga mums paruošė staigmeną ceremonijos metu!
Patarimas būsimiesiems jaunavedžiams, vestuvių planuotoja atsiperka visu 100% nesvarbu kur vestuves darytumėte, kad ir pakankamai kuklias organizuojate…
Ačiū dar kartą! Viskas buvo WOW!
Bus gražus prisiminimas visam gyvenimui! – Vaiva M.

 

Worked with Olga for almost a year and the result was great! Warm, positive, happy with great ideas and most importantly listens to customers needs! We worked like friends and had lots of fun! – Aušra V 

 

Olga! Norime tau padėkoti už idealiai suplanuotas vestuves! Prisiminus mūsų vestuvių diena,užplūsta neapsakomi jausmai,emocijos…Italijoje įsimylėjome vienas kita dar karta.Tiek mes tiek mūsų svečiai likome sužavėti švente! Juk jau po pirmo susitikimo mes supratome,kad tu esi tas žmogus kuriam galime patikėti mūsų svarbiausia diena.Tavo šiltas bendravimas,pasitikėjimas savimi,kūribiškumas,meilė savo darbui,visa parodo tavo profesionaluma.
Būsimiems jauniesiems rekomenduojame pasirinkti tave 1000% ir sakome,jog vestuves Italijoje kažkas nepakartojamo,nerealaus!!!
Linkime tau sekmės tavo darbe ir dar daug daug suplanuotu vestuvių ir įsimylėjusių širdžių!
Tavo jaunieji Sonata ir Mirekas❤️ – Sonata N

 

Praėjo daugiau nei savaitė laiko po mūsų šventės, bet mes dar vis gyvename tomis akimirkomis. Olga, norime padėkoti iš visos širdies, kad sukūrei tobulą šventę, dieną, nuotaiką, emocijas… Viskas buvo taip nerealu!!! Viskas, apie ką svajojome – išsipildė su kaupu, Tavo dėka! Galime drąsiai sakyti vestuvės Italijoje buvo mūsų geriausias pasirinkimas!! Olga, esi pati geriausia organizatorė! Ačiū Tau!!! :** – Saida A

 

I can’t find the right words to describe how happy and lucky we were to have Olga organizing our special day. We could have never had such a fairy tale day without her help! She is such a driven individual, very patient, very creative, listens intently and just makes dreams come true. The day went extremely well, she managed to deal with any issues very professionally without us even noticing. The decorations and the flowers were absolutely stunning and exceeded all my expectations. Overall it was the perfect day that I wish we could do it over and over again. Couldn’t recommend her enough! All weddings in Italy should be organized by Olga! – Indrė B

 

Norime labai nuoširdžiai padekoti Olgai už nuostabia musu diena! Tikrai linkime ir rekomenduojame pasirinkti vestuves Italijoje ir tik su Olga, nes ji viska padarys, kad viskas butu nuostabu! Aciū už ideta širdi ir sunku darba. Nuoširdžiausi linkejimai –  Živile & Karolis 

 

Esame nepaprastai dėkingi Olgai už pagalbą kuriant ir įgyvendinant mūsų įsvajotas vestuves Ravello miestelyje 14.09.2017.
Atsitiktinumo lydimi radome Olga ir pamatę tas tobulas Amalfio pakrantės fotografijas supratome, jog šis regionas idealiausia vieta mūsų jungtuvėms. Kvapą gniaužiantys vaizdai, jaukus pakrantės miesteliai ir saldi Itališka kultūra užbūrė visus 20 mūsu svečių.
Viso planavimo metu Olga buvo puiki mentorė, niekada nestigo kūrybiškiausių idėjų ir sprendimų, kas pavertė mūsų dieną įsimintiniausia gyvenime bei apgaubė jaukumo ir intymumo magija. Net ir mažiausi lūkesčiai buvo realizuoti su kaupu todėl visa šventė idealiai atspindėjo mūsų asmenybes. Olga puikiai išmanė visą vestuvių planavimo “virtuvę” ir labai profesionaliai vykdė įvairiausias užduotis – nuo dokumentų tvarkymo, floristikos iki renginio vedimo ir strategiškai eskaluoto biudžeto.
Visiems ieškantiems neišdildomų įspūdžių kuo nuoširdžiausiai rekomenduojame kreiptis į Olgą ir pamiršti vestuvių planavimo vargus. Tuoktuvės Italijoje reikalauja kelėtos iššūkių ir kompromisų, tačiau rezultatas stulbins jus visa gyvenimą, o Amalfio pakrantės atsiminimai šildys dar ilgai ilgai..
Vestuvių planavimas tikrai ne dienos darbas, tačiau su Olgos pagalba šis procesas gali būti labai malonus ir neužmirštamas.

Ačiū Tau Olga!♥ – Berta Š

 

Highly recommend Olga as a wedding planner!

She has professional attitude,
great planning and organizing skills,
creative attitude for details,
kind and friendly as a person!

„Your weddings in her hands gonna be the best weddings! “ – Dace S

 

Olga yra fantastiška vestuvių planuotoja ir organizatorė! Ji visada geros nuotaikos, o tai yra didelis privalumas. Švytinti ir atvira Olga priverčia nusišypsoti net niūriausią dieną, išsklaido paniką, blogas mintis ir neįtikėtinai profesionaliai suvaldo visą vestuvių planavimo procesą. Ji yra šios srities asė. Dar Olga beprotiškai myli Italiją, pažįsta fantastiškiausias jos vietas ir žino, ką geriausia gali ten pasiūlyti jaunavedžiams. Ne kartą pati įsitikinau, kaip kaskart ji atiduoda visą save, kad jūsų šventė būtų tobula. Rekomenduoju Olgą visiems, kas svajoja apie vestuves Italijoje. – Eva T

Aptikę idėją apie vestuves užsienyje net nesuabejojome, jog jos turi vykti mūsų dievinamojoje Italijoje. Tačiau tai – didelė šalis, turinti šimtus rojaus kampelių. Galvosūkį padėjo išspręsti Olga, pasiūliusi naują vestuvių vietą – Adrijos jūros perlu vadinamą Polignano a Mare.

Apulijos regione esantis miestelis smarkiai skiriasi nuo kitų žymių turistinių vietų – sąlyginai mažas, „baltas“, tvarkingas, o svarbiausia – neperpildytas visur maklinėjančių turistų ir įkyrių gatvės pardavėjų. Vietų fotosesijoms tiesiog apstu! Uolos, žaliuojanti augalija, jūra, senamiesčio gatvelės, nukeliančios kelis šimtmečius į praeitį, ar pagrindinis miestelio paplūdimys, atrodantis lyg 5 žvaigždučių poilsinė vieta.

Klausydamiesi savo širdies jau ilgą laiką gvildenome idėją apie mažą jaukią šventę sau. Ir ji buvo tokia – kėlimasis ryte be streso, ruošimasis, patikėtas į italų profesionalų rankas, ramūs pasivaikščiojimai paplūdimyje, ceremonija ypatingoje vietoje, pati nuotaikingiausia fotosesija gyvenime ir jaukiausia vakarienė keturiese žvakių šviesoje, dalijantis įspūdžiais ir ragaujant patiekalus iš vietinių gėrybių.

Už visai tai ir dar daugiau galime padėkoti Olgai – už nuoširdų bendravimą, nepakartojamą organizacinį darbą ir rūpestį, už galimybę „atidaryti“ naują vestuvių vietą lietuvaičiams, už įsiklausymą ir pagalbą rikiuojant mintis bei visą scenarijų. Atėjom nežinodami ko norim, išėjom įgyvendinę savo svajonę!

Linkim tokio entuziazmo ir toliau kuriant nepakartojamas meilės istorijas.

Beprotiškai laimingi ir dėkingi,
Tavo jaunavedžiai B&A. – Agnė Š

 

Esame pakylėti ir vis dar mintyse Italijoje! Viskas, apie ką svajojome – išsipildė, miela Olga, Tavo dėka! Džiaugiamės, kad uždegei savo meile Italijai, kad į viską žvelgei su begaliniu rūpesčiu ir patikėk – mes tai matėm ir jautėm! Italija mus išmokė į viską žvelgti paprasčiau, nesijaudinti dėl smulkmenų, pamiršti viską, išskyrus Vienas Kitą. Ačiū, kad leidai mums pajausti šį jausmą. Ugnė ir Mantas � 2017 09 18 – Ugnė G

 

Ilgai svarstėme, kur ir kokių vestuvių norėtume. Dabar, emocijoms jau truputį aprimus, galime drąsiai teigti, kad parašydami Olgai, priėmėme patį nuostabiausią sprendimą, kokį tik galėjome.
Iš visos širdies norėtume padėkoti Olgai už jos kantrybę atsakinėjant į mūsų nesibaigiančius klausimus, už įkvėpimą ir idėjas ir vėliau viso to įgyvendinimą, už šilumą ir šypseną, kuri sužavėjo ne tik mus, bet ir mūsų šeimas.
Visą savaitę gyvenome autentiškoje 18a viloje, apsuptoje nuostabių apylinkių. Pamatėme tikrąją Italiją ir paragavome tikro jos skonio.
Buvau viena iš turbūt nedaugelio nuotakų, kuri nesijaudino dėl visiškai nieko iki paskutinio vakaro, nes žinojau, kad viskas yra patikimose rankose. Na o jaudulys vestuvių dieną, turbūt yra suprantamas 
Visa tai buvo kaip pasaka, o tiems, kam dar kyla klausimas ‘ar verta?’ – mes sakome – taip, tai bus įspūdžiai visam gyvenimui.
Olga – Tu nuostabi!!! – 
Aistė ir Julius

 

Mūsų šventė įvyko 2016.05.28. Viename iš Italijos rojaus kampelių Amalfio pakranėje esančiame Ravello miestelyje, Bonadies viešbutyje.
Pagaliau susigulėjo visi įspūdžiai ir mintys galvoje ir galime padėkoti šiam nuostabiam žmogučiui už pranoktus lūkesčius!!!! Tai labai meniškos sielos ir labai pozityvus žmogutis!!! Ačiū, ačiū ir dar kartą ačiū už sukurtą Itališkai lietuvišką vestuvių pasaką!!!! (Komentaruose galite pamatyti šią pasaką  ) Nuo pat pirmos, gyvos pažinties, nepaliko jokių abejonių, jog švente bus pasirūpita tikrai profesionaliai! Ji visada pilna kūrybiniu idėjų, visada stengėsi suprasti ko norime ir rasti patį tinkamiausią variantą. Neesu labai kūrybinga ir pilna idėjų, bet mūsų mieloji Olga, buvo tokia „už mane“ ???? Taigi net neabejodama rinkčiausi šią nuostabią vestuvių planuotoją dar ir dar ir dar kartą! Ačiū Tau!!!!  – Vitalija M

 

The best wedding planner in Italy! Always dedicates all her heart to organize beautiful event! – Redijus A

 

Nerandu žodžių, kuriais galėčiau išreikšti dėkingumą ir nuostabą. Man labai pasisekė, kad suradau Jus, nes vestuvės buvo stebuklingos, elegantiškos, jaukios. Dėkoju už šypseną ir ramybę, sėkmės Jums, mieloji Olga! – Nora K

 

Labai dėkingi Olgai už puikią dieną Italijoje, kurią visuomet prisiminsim. Puiki vestuvių planuotoja. Mes tuokėmės Scalos bazilikos griuvėsiuose. Įspūdingi vaizdai ir ramybė. Olga sugebėjo surasti tą mūsų vietą. Jos praktiški patarimai ir visiška kontrolė – leido mums pilnai atsipalaiduoti ir mėgautis diena.
Manau Olga puikiai supranta žmones ir jų norus bei lūkesčius. Labai šilta ir rami asmenybė. Kaip mažų vaikų tėvai buvom labai dėkingi už detales, kurios užtikrino, kad net mažieji šventės dalyviai labai smagiai leido laiką. Dėkojam Tau miela Olga iš visos širdies. Net mūsų tarptautiniai svečiai pastebėjo jūsų profesionalumą . Sėkmės darbuose… Te Jūsų rūpestis leis galybei porų išgyventi jų pasaką… – Kristina F

 

Visada tikėjau svajonėmis… Tik Olgos dėka jos tapo realybe Atidavė savęs tikrai ne mažiau nei 140% ir suplanavo bei Sukūrė pačią nuostabiausią šventę!!!!!! Tebegyvename tais įspūdžiais, tebeplaka širdutės nuo kiekvienos detalės ir gražių vaizdų, bei to neapsakomo jausmo, kurį padėjo sukurti miela Olga.
Tiek pozityvumo, idėjų, kruopštumo ir begalo nuoširdaus ir mielo bendravimo turi ir dar turės tik JI – mūsų žavinga planuotoja – tikras Deimančiukas
Nuoširdus Ačiū, tau Olga, už rūpestį, įvairiapusišką pagalbą, iškilus nenumatytiems įvykiams. Visada prisiminus šventę, prisiminsim ir tave mieloji!!!!!…. – Sonata M

 

Miela Olga,
Dar kartą norime pasakyti didelį AČIŪ už tavo kūrybiškumą, energiją, puikią nuotaiką, žavią šypseną kuri lydėjo ne tik vestuvių dieną, bet ir visus 7 pasiruošimo mėnesius..) Tavo humoro jausmas, stiliaus pojūtis, lankstumas, o ir patirtis leido jaustis saugiai ir ypatingai… 
Ačiū Tau, kad tu galvojai daugiau už mus, o mums palikai tik svajones, RAMYBĘ ir galimybes mėgautis visu šituo įvykiu.. AČIŪ Tau, kad mus nustebinai, padarei daugiau nei tikėjomės, o svarbiausia – parodei, kad reikia nebijoti svajoti! Buvo nuostabu! 

 

“Olga studio” padėjo mums įgyvendinti svajonę, kuri prieš tai atrodė sunkiai įgyvendinama. Mums nereikėjo niekuom rūpintis (išskyrus gera nuotaika, kuri tokioje vietoje ir tokią dieną negalėjo būti bloga ). Olga atrodo ir be žodžių suprato ko mes norime ir viską sudėliojo tobulai. Šventės vieta, bažnyčia, lietuvis kunigas, stalas, papuošimai, fotografai, reikiami dokumentai ir daug kitų dalykų – viskas buvo suorganizuota puikiai ir greitai. Vos tik kildavo klausimas, Olga jį tuoj pat išspręsdavo!

Prisiminsime šią dieną su šypsena veide ir už tai tariame DIDELĮ AČIŪ OLGAI!!! – Marija K

 

Kada Aurelija ir Marius pasake apie savo svajone susituokti Italijoje,pasirode kazkas neiveikiamo.Jusu Olga deka vestuves virto pasaka.Aciu jums uz darba,uz sypsena ir suruosta svente. – Danguolė K

 

Nuoširdus bendravimas, užkrečianti šypsena ir atsidavimas savo darbui. Sugebėjimas laviruoti, kad sužadėtiniai jaustūsi kuo geriau. Mūsų šventė buvo subtili, graži, be kažkokios pompastikos. Ceremonija, giesmės bažnyčioje ir visa kita tvarkingai suplanuota. Jei kas galvojate apie galimybę taip susituokti, tai nesigailėsite, nes tai šventė sau ir tokie dalykai lieka atmintyje visam gyvenimui ☺️ – Indrė U

 

Nuoširdus AČIŪ už surengtą pasakišką vestuvių šventę saulėtoje Italijoje , nuostabiame rojaus kampelyje Oleandri Resort Paestrum . – Laimutė U

 

Is pradziu vestuves Italijoje atrode neigyvendinama svajone, kol nesusipazinome su Olga  Nuo pat pirmuju susitikimu, buvome uzkresti Olgos pozityvumu ir neblestancia energija, kuri suteike mums pasitikejimo ir visa musu sventes vizija staiga tapo imanoma 
Noretumem pasakyti dar karteli MILZINISKA ACIU mielajai Olgai uz visa puikiai suruosta, papuosta, sureguliuota musu diena! Vakare mes vienas kitam pasakem – kad VISKAS buvo tobula, net negalejome patiketi, kad svente taip puikiai pavyks!

ACIU! – Evelina V

 

Gyvenime viskas prasideda nuo minties, nuo idėjos…vėliau reikia drąsos pasvajoti, o jau tada, norint, kad svajonės virstų realybe, reikia pastangų ir pasitikėjimo, kad tai yra įmonoma…o gal stebūklo…o gal tiesiog stebuklingo žmogaus, kuris ne tik įkvepia ir padrąsina svajoti, bet ir tas svajones įgyvendina…
Dabar, aprimus emocijoms ir sugulus nepakartojamiems atsiminimams, galime tik dar ir dar kartą pasakyti didelį AČIŪ mūsų stebukladarei Olgai…
Ačiū už tai, kad įkvėpei svajoti…
Ačiū už tai, kad svajones nukreipei realistine linkme…
Ačiū už tai, kad išklausei ir įgyvendinai kiekvieną mūsų norą…
Ačiū už tai, kad atsakei į visus mūsų klausimus ir net sudėtingiausiu metu padėjai išspręsti kylančias problemas…
Ačiū už tai, kad vestuvių organizavimą pavertei didžiausiu malonumu, o ne vargo vakarienę…
Ačiū už praktiškus patarimus ir dėmesį…
Ačiū už tai, kad už mus kovojai…
Ačiū už tai, kad mūsų meilės dieną buvai šalia, bet tuo pačiu metu buvai ir dar tūkstantyje kitų vietų…
Ačiū, kad buvai psichologe, kad buvai patarėja, kad buvai šukuosenos meistre, kad buvai dekoratore, priesaikos pagalbininke, ceremonijos šypsena, kad buvai gera energija, o svarbiausia – kad buvai DRAUGE…
Ačiū, kad visą vestuvių dieną buvome apgaubti tokio rūpesčio ir dėmesio…
Ačiū už tai, kad mūsų šventės vizija tapo realybe ir net ją pranoko…
Ačiū už profesionalumą, praktiškumą, eleganciją ir gerą nuotaiką…

Ačiū už džiaugsmo ašaras ir už visą gyvenimą įsiminsiančia mūsų meilės dieną…nes jei ne TU, jos tokios nebūtų įvykę…
Nekeistume nei sekundės, nei menkiausios detalės, nes viskas buvo tobula ir tai sukūrei TU 
Ir nei tūkstantis AČIŪ, nei penkios žvaigždutės neatlygins TAU už tą laimę, kurią davei mums ir už tokį nuostabų atsiminimą, kurį nešiosimės su savimi iki gyvenimo pabaigos!

Tavo,  – Dainė ir Julius 

 

Fantastiška vieta ir labai maloni ir lengvai bendraujanti Olga! Idealus variantas, jei planuojate nestandartines vestuves ir atostogas su šeima ir artimiausiais draugais tuo pačiu metu. Laba patiko “Bonadies” šeimyninis viešbutukas – užburia savo jaukia itališka atmosfera ir personalu – jame dirba dauguma šeimos narių. Geriausia dalis – pakrantės panorama pro viešbučio langus su kalnais, jūra ir kitais miesteliais apačioje. – Rasa.

 

Kiekviena diena, ryta ir vakara dar esame ten.. dziaugiames, sokame, dalyvaujame ir grozimes nuostabiais Amalfi pakrantes vaizdais…
Gyvename dabar maloniais prisimininais ir norime, Tau Olga, padekoti uz puiku darba, grazu bendravima laiskais, begalini atsidavima, patarimus, nuosirduma ir gera rezultata! Nezinome, kaip butume su visu tuo, dideliu vestuviu rupesciu susitvarke, jei ne Tu. Tik Tavo deka pasiruosimas Musu sventei tapo vienas malonumas 🙂 Beprotiskai dziaugiames, kad buten ten, Amalfi pakranteje, nuostabiame Ravello miestelyje, su ispudinga gamta, skaniu maistu ir nepakartojamais vaizdais atsiverianciais is nuostabaus ir labai jaukaus Bonadies seimos viesbutuko ! Labai dziaugiames turedami proga susipazinti, pabendrauti ir linkime kuo didziausios sekmes tavo darbe, daug nauju ideju ir puikiu rezultatu ! Didelis ir nuosirdus Tau Aciu – nuo Tavo sukurtu Jaunavedziu 🙂 Visada Tavo – Gitana ir Romanas Ivanovai.

 

Ilga laika svajojome apie vestuves netradicineje aplinkoje, su artimiausiais zmonemis ir butent Italijoje. Is pradziu viskas atrode neimanoma, nerealu, kol nesusipazinome su Olga 🙂 nuo pat pirmuju susitikimu, buvome uzkresti Olgos pozityvumu ir trykstancia energija, kuri suteike mums pasitikejimo ir visa musu sventes vizija staiga tapo imanoma 🙂 zinoma, siek tiek bijojome del pacios vietos, viesbucio – nebuvome ten buve pries musu svente, todel maloniai kvieciu visus planuojancius vestuves Italijoje, vykti i pazintines, Olgos organizuojamas, ekskursijas, kad butu kuo maziau klaustuku! Atvyke i nuostabuji Ravello – likome be galo suzaveti nezemisko grozio miesteliu kalnuose ir jaukiuoju Bonadies viesbuciu, is kurio vaizdas kas ryta gniauze kvapa. Noretumem pasakyti dar karteli MILZINISKA ACIU mielajai Olgai uz visa puikiai suruota, papuosta, sureguliuota musu diena! Vakare mes vienas kitam pasakem – kad VISKAS buvo tobula, net negalejome patiketi, kad svente taip puikiai pavyks! Mes butinai sugrisime i Ravello 🙂 Ir zinoma noretumem palinketi Olgai kuo daugiau suzadetiniu, neblestancios energijos, ideju! ACIU! – Evelina ir Rimantas.

 

“Olga studio” padėjo mums įgyvendinti svajonę, kuri prieš tai atrodė sunkiai įgyvendinama. Mums nereikėjo niekuom rūpintis (išskyrus gera nuotaika, kuri tokioje vietoje ir tokią dieną negalėjo būti bloga :)). Olga atrodo ir be žodžių suprato ko mes norime ir viską sudėliojo tobulai. Šventės vieta, bažnyčia, lietuvis kunigas, stalas, papuošimai, fotografai, reikiami dokumentai ir daug kitų dalykų – viskas buvo suorganizuota puikiai ir greitai. Vos tik kildavo klausimas, Olga jį tuoj pat išspręsdavo! Prisiminsime šią dieną su šypsena veide ir už tai tariame DIDELĮ AČIŪ OLGAI!!!!! – Marija ir Raimondas.

Kada Aurelija ir Marius pasake apie savo svajone susituokti Italijoje,pasirode kazkas neiveikiamo.Jusu Olga deka vestuves virto pasaka. Aciu jums uz darba,uz sypsena ir suruosta svente. – Danguolė.

 

Nuoširdus AČIŪ už surengtą pasakišką vestuvių šventę saulėtoje Italijoje , nuostabiame rojaus kampelyje Oleandri Resort Paestrum. – Laimutė.

Nuoširdus bendravimas, užkrečianti šypsena ir atsidavimas savo darbui. Sugebėjimas laviruoti, kad sužadėtiniai jaustūsi kuo geriau. Mūsų šventė buvo subtili, graži, be kažkokios pompastikos. Ceremonija, giesmės bažnyčioje ir visa kita tvarkingai suplanuota. Jei kas galvojate apie galimybę taip susituokti, tai nesigailėsite, nes tai šventė sau ir tokie dalykai lieka atmintyje visam gyvenimui 🙂 – Indrė.

Taigi aciu jums Olga Raskauskiene uz tai kad visu pirma buvote tuo zmogumi, kuri ispilde musu svajones ir net tai, apie ka nedrisome svajoti!mes esame labai dekingi uz visa jusu indeli i musu kreizovai nerealia diena! JUS esate tikroji vestuviu feja! visa tai apie ka kalbejome, kaip turi atrodyti musu diena, Jus atlikote su kaupu! net vestuviu diena nuo pat ryto iki vakaro tesiasi net nedristume pasakyti staigmenomis tai buvo stebuklai po stebuklo, kurie kaip jus ir minejote istrigs musu atminty ir sirdy visam gyvenimui, ir jus buvote visiskai teisi!!!nes musu ispudzius galesime pasakoti net vaikams! aciu  jum uz super atostogas nenusakoma vestuviu diena ir nepamirstamas „medaus“ akimirkas! niekada nedalyvavome net panasiose vestuvese ir vis dar sunku patiketi kad butent tokios ir nekitokios buvo musu!!! jus esate tarsi meiles kupidonas, kuris ne tik isklauso bet ir isgirsta visa sirdimi!!!aciu aciu aciu tariame jums didziai ir pagarbiai! mieli busimi jaunieji jei tikites savo diena isiminti taip stipriai kaip mes REKOMENDUOJAME OLGA RASKAUSKIENE kaip savo darbo super specialiste!nebijokite vestuviu dienai skirti daugiau siurprizu maziau stresuokite nes tai tik jusu diena kuri gali tapti tokia kaip visu arba tik jusu!!!! mes nieko nezinojome iki paskutines min. o staigmenos nesibaige! bukit drasus ir rizikuokit nes tai zmogus kuriam sia rizika galite atiduoti 200%!gyvenam tik karta tad kodel ne!!!ypac extremalai patirsite tokiu ispudziu kad wauuuu!!zinokit tai veza! net romantiniai kinai nublaksta pries tai!!! o svarbiausia viskas tikra ir gryna!!! musu diena buvo pilna juoko atsipalaidavimo ir beribio megavimosi! niekada nesupratau to streso pries vestuves, kuri visi patiria, sulaukus savo dienos to streso nebuvo ir nesuprantu is kur jis atsiranda nes ta diena kaip as manau turi buti pilna laimes ir meiles o ne streso galbut turi jausti „drugeliu plazdejima“ pilve bet ne stresa tikrai! ta diena taip ir jutomes nes tai pasakiska ir nenusakoma!!!!REKOMENDACIJA IS DIDZIOSIOS RAIDES!!! JUS SUPER!!!!ACIU!!!! – Reda ir Tautvydas.

NORITE PALIKTI ATSILIEPIMĄ?
 

color
http://weddinginitaly.lt/wp-content/themes/hazel/
http://weddinginitaly.lt/
#c1c1c1
style1
paged
Loading posts...
/home/italianw/domains/weddinginitaly.lt/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
yes
off
off
off