0%

Atsiliepimai

PradžiaAtsiliepimai

Venus is Venice – kelionė, kuriá dar ilgai prisiminsiu! Visas tas dienas jautėmės kaip pasakoje – lankėme nuostabias vietas, kurias keliaudamas vienas, galbūt, tiesiog praeitum, nes nežinotum, susipažinome su vietiniais gyventojais (nepaprastai svetingais), ragavome nuostabú maistá ir vyna. Viskas buvo suplanuota iki smulkmenú ir pačiú mažiausiú detaliú.
Keliavome su Olga, kurios nuoširdumas, gera nuotaika ir pozityvumas kelioné darė dar malonesnę.
Drásiai rekomenduoju Olga Studio-Events in Italy! Garantuoju, kad kelionę prisiminsite dar ilgai! ❤️- Kristina Kveinė

 

Patys nuosirdžiausi ir geriausi atsiliepimai apie kelionę Venus in Venice. Po kelionės praejo jau daugiau nei savaitė, o aš mintimis vis dar Venecijoje! Viskas suorganizuota iki smulkmenú, o uz kiekvieno kampo – malonūs siurprizai! Negaliu nepamineti karališkos prabangos, kurioje jaučiausi tikra princesė
Programa kupina pačiú įdomiausiú patyrimu, kuriú įprastai organizuodami savo keliones nepatiriame. Nors po 4 dienú rojaus yra labai sunku grįžti į realybę, linkiu visoms patirti toookį gera atitrūkimá nuo darbú ir buities! Net neabejoju, kad su Olga dar tikrai keliausiu!

 

Venus in Venice kelionė – pati įsimintiniausia dovana, gauta iš vyro. Visai be progos, bet nemanau, kad kas nors ją kada nors perspjaus. Slapta kartu su Olga Studio- Events in Italy organizuota ir tokia tobula!
Jau prieš savaitę grįžome į realybę iš šio sapno Venecijoje, bet įspūdžiai dar vis tebekutena širdį! Dar vis norisi pabusti TEN – nuostabioje Relais & Chateaux Villa Franceschi, kur pažadinta subtilaus beldimo į duris gali mėgautis tikra itališka kava tiesiog savo karališkoje lovoje (kai kam netgi toje, kurioje miega pats George Clooney, kai ten apsistoja). Lėtai papusryčiavus pradėti intriguojančią dieną lankant ilgametes tradicijas puoselėjantį Murano stiklo fabriką, boutique’inius vynuogynus ir vynines, privačių kolekcijų muziejus, kurie atveria duris tikrai ne kiekvienam, aukščiausios klasės restoranus.. Dieną pabaigti iki ašarų jaudinančiu operos solisto pasirodymu, skirtu tik Jums – deivėms, ar vakariene viename prabangiausių Venecijos viešbučių..

Neįtikėtinai smulkmeniškas suplanavimas, dėmesys kiekvienos kelionės dalyvės poreikiams ir slaptiems troškimams, staigmenos, prabanga, tik asmeninių, ilgu ir nuoširdžiu darbu sukurtų ryšių atveriamos unikalios patirtys – neįsivaizduoju, kas kitas, jei ne Olga Studio- Events in Italy, galėtų Jus į tai įtraukti!- Simona Vella

 

Kai juodas limuzinas atveža i gamtos ir prabangos apsuptyje pasislėpusį viešbutį, o savininkas su visa šeima išsirikiuoja ir pasitinka – žinai, kad čia esi labai laukiamas ir tuoj tuoj prasidės stebuklai.
Akys ir širdis spurda o nuostaba neapleidžia pamačius kambarį, kuris galėtų prilygti muziejui ir karalaitės kambariui prieš daugeli metų…
Čia mes ragavome Italijos skonius, mėgavomės išskirtiniu, labai profesionaliu ir šiltu dėmesiu, gavome kulinarijos žinių ir asmeniniu dovanų, kurios tikrai nustebino, nes būti Villa Franceschi svečiu jau žinau, kad visada yra išskirtinai nuostabu.
Mes keliavome po skonių ir pojūčių Veneciją. Valgį mums ruošė Michelin žvaigždžių turėtojai, meno subtilybes atskleidė seniausios Murano stiklo dirbtuvių savininkai, batų muziejininkai ir įstabiausi vyndariai.
Ir žinote ką – po šios kelionės mes žinome koks jausmas plaukti jachta, kuria naudojosi George Clooney vestuvių metu…
Ilgai atmintyje saugosime tą vakarienę, kai pasipuošėme ir vakarėjančiais kanalais nuplaukėme i visų garsenybių viešbutį Aman Venice, kuris išdidžiai puošiasi ne tik septyneriomis žvaigždėmis, Michelinu, bet ir neįtikėtinu grožiu bei prabanga.
Šioje kelionėje, mes moteriškai juokėmės ir verkėme, ilsėjomės ir keliavome, grožėjomės ir skanavome, mokėmės ir patyrėme begalę staigmenų. Atradome kitokią Veneciją, naujus žmones ir laiką, kai iš tikro esi apsuptas prabanga, elegancija ir profesionalumu.
Asmeninės padėkos organizatorei ir mūsų nenuilstančiai globotojai Olgai ir visiems tiems, kuriuos sutikome šioje kelionėje.
Jau laukiu naujų kartų vėl su Jumis, nes tokios patirtys yra pats geriausias kasdienybės desertas! ❤️- Inga Sinkevičienė

color
http://weddinginitaly.lt/wp-content/themes/hazel/
http://weddinginitaly.lt/
#c1c1c1
style1
paged
Loading posts...
/home/italianw/domains/weddinginitaly.lt/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
yes
off
off
off