0%

Apie mane

PradžiaApie mane

 

Kalbėdami apie vestuves, linkime jas patirti tik kartą gyvenime. Aš jas patiriu – iki smulkiausių niuansų – po beveik dvi dešimtis kartų kasmet. Ne, aš ne romano herojė, ir ne vyrų medžiotoja, ne fantazuotoja… Aš – VESTUVIŲ PLANUOTOJA. Ir ne kur kitur, o la dolce vita šalyje – ITALIJOJE.

Viso gyvenimo aplinkybės vedė į tai. Nuo vaikystės žavėjausi Italija, likimas lėmė ten kurį laiką mokytis ir gyventi. Pamačiau daug įspūdingų gamtos ir architektūros stebuklų, visa galva pasinėriau į šio krašto tradicijas ir kultūrą, perpratau itališką temperamentą ir išmokau jų kalbą.

O pirmosios mano sustyguotos Italijoje vestuvės buvo mano vestuvės. Paradoksas, bet savo svajonių dieną aš pradėjau ne nuo grožio procedūrų ir nuotakos ritualų, o vietoj vestuvių planuotojo sutikinėdama svečius ir styguodama vestuvių detales. Net ir grįžus po vestuvių namo, man nuolat kirbėjo mintys, ką būtų reikėję daryti kitaip, kokius sprendimus reikėjo priimti, kuo pasirūpinti iš anksto. Netikėtai pati sau suvokiau, kad galiu padaryti taip, kad vestuvės Italijoje būtų tikra šventė jaunavedžiams ir jų svečiams – be rūpesčių, streso, vien tik malonumas.

Ir tada, prieš septynerius metus, pradėjau Lietuvoje pilotinį projektą – pasiūliau jaunavedžiams vestuves Italijoje. Balandžio viduryje „Olga Studio“ pradeda jau aštuntąjį sezoną, o mano bagaže – daugiau nei šimtas renginių gražiausiuose Italijos regionuose.

Iš tiesų, sąvoka „vestuvių planuotojas“ realiai nepasako nieko apie šį darbą. Juk jeigu TIK suplanuoti vestuves – tai tarsi apmesti popieriaus lape paveikslo eskizą. O juk jas suorganizuoti – tai tarsi diena po dienos, sluoksnis po sluoksnio preciziškai tapyti svajonių vestuves Italijoje. Ir kaskart vis kitaip, nes kiekvienos poros svajonės skiriasi.

2018-ųjų pavasarį išplėčiau savo – o tuo pačiu ir jūsų – galimybių ribas. Todėl į Italiją kviečiu ne tik sužadėtinius ar santuokos įžadus atnaujinančias poras, bet ir ieškančius patyrimų, kurių nepasiūlys jokia kelionių agentūra: gastronominės kelionės moterims (#kurmoterysragaujagyvenimoskonį), atostogos mamoms su vaikais (#vivalamamma), asmeninės šventės, įmonių išvykstamieji „stygavimo“ kursai, seminarai fotografams ir kt.

O kokio patyrimo Italijoje norėtumėte jūs? Susitikime ir pasikalbėkime. Tikrai žinau ir jaučiu: mano patirtis ir ryšiai su patikimais parneriais Italijoje padės sukurti nepamirštamą ir stilingą gyvenimo šventę jums ir tiems, kuriuos vertinate ir branginate.

Jūsų O.


color
http://weddinginitaly.lt/wp-content/themes/hazel/
http://weddinginitaly.lt/
#c1c1c1
style1
paged
Loading posts...
/home/italianw/domains/weddinginitaly.lt/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
no
yes
off
off
off