Olga

Apie mane

Kai pirmą kartą aplankiau Italiją, buvau dar visai maža mergaičiukė ir iškart pamilau šią šalį. Vos grįžus iš Italijos panorau kuo daugiau ją pažinti ir savo svajonę paverčiau realybe apsigyvendama Italijoje. Tie dveji metai buvo nuostabūs: pamačiau daug įspūdingų gamtos ir architektūros kampelių, susipažinau su šio krašto tradicijomis ir kultūra,  pažinau itališką temperamentą, pramokau italų kalbos. Šie du metai tik dar labiau sustiprino mano meilę Italijai.

 Sugrįžusi namo į Lietuvą, su vyrų vis atsargiai pasvajodavau tuoktis Italijoje. Sumanymas mūsų šventę iškelti užsienyje buvo neįprastas, atrodė sudėtingas ir gana netradiciškas, tačiau mes svajojome. O juk svajoti, tai jau reiškia kurti. Todėl mes ir nusprendėme svajones paversti realybe. Mūsų ir svečių lūkesčiai išsipildė su kaupu – sukūrėme įsimintiną šventę tiek sau, tiek ir savo artimiesiems.

 Esu Olga, vestuvių planuotoja, kuri gali paversti Jūsų svajonių šventę realybe. Mano patirties sukauptos Italijoje ir patikimų partnerių dėka, be vargo sukursime jums nepamirštamą ir stilingą šventę pačioje gražiausioje Italijos pakrantėje.

Mielieji, nebijokite svajoti, o planavimo rūpesčius ir kūryba palikite mums!

Jūsų O.

  PASLAUGOS >

OLGA STUDIO

  • Parašykite: info@italianwedding.eu
  • Paskambinkite: +370 682 25334

Su manimi taip pat galite susisiekti užpildę žemiau esančią formą: